Organizacja naszych rejsów

Organizacja 1 - dniowego rejsu na Bornholm:

Wypłynięcie z portu Kołobrzeg o godzinie 21:00

Na łowisko płyniemy około 10 godzin

Powrót do portu Kołobrzeg około 3:00 rano

Organizacja 2 – dniowego rejsu na Bornholm:

  • Pierwszy dzień

Wypłynięcie z portu Kołobrzeg o godzinie 22:00

Na łowisko płyniemy około 10 godzin

Wejście do portu na Bornholmie o godzinie 17:00

  • Drugi dzień

Wypłynięcie z portu na Bornholmie o godzinie 6:00 rano

Powrót do portu Kołobrzegu o godzinie 21:00 

Organizacja 3 – dniowego rejsu na Bornholm:

  • Pierwszy dzień

Wypłynięcie z portu Kołobrzeg o godzinie 22:00

Na łowisko płyniemy około 10 godzin

Wejście do portu na Bornholmie o godzinie 17:00

  • Drugi dzień

Wypłynięcie z portu na Bornholmie o godzinie 6:00 rano

Powrót do portu na Bornholmie o godzinie 17:00

  • Trzeci dzień

Wypłynięcie z portu na Bornholmie o godzinie 6:00 rano

Powrót do portu Kołobrzegu o godzinie 21:00 

* Wędkowanie odbywać się będzie na głębokościach 10 – 40 m. Zalecane pilkery 80 – 150 g .
Cena rejsu zawiera pełne wyżywienie cztery posiłki pierwszego dnia , cztery posiłki drugiego dnia trzy posiłki trzeciego dnia , kawę , herbatę oraz wodę mineralną bez ograniczeń, licencje duńskie, karty prysznicowe oraz patroszenie złowionych ryb.

W naszej ofercie znajdują się:

  • całodniowe rejsy na dorsza (12, 15, 18 – godzinne)
  • wyprawy na wyspę Bornholm (kilkudniowe)
  • rejsy wędkarskie indywidualne i grupowe
  • rejsy okolicznościowe: imprezy integracyjne, urodziny, rejsy na zachód słońca.

Ważne informacje

Jeżeli klient  zarezerwuje 3 – dniowy rejs a pogoda pozwoli tylko na  2 – dwudniowy, taki rejs musi się odbyć (klient pokrywa wtedy koszty 2 – dniowej wyprawy). Rezerwację dokonujemy poprzez kontakt telefoniczny a następnie wpłatę 50 % zadatku na konto bankowe znajdujące na stronie www.nurek.kolobrzeg.pl. Pozostałą część wpłaty dokonujemy w dniu przyjazdu na statek. Jeżeli zadatek zostanie wpłacony a rejs nie odbędzie się z jakichkolwiek  przyczyn na przykład pogodowych następuje zwrot wpłaconej kwoty na podane konto bankowe lub ustalenie kolejnego terminu na wypłynięcie. Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są od czasu wejścia na statek do chwili jego opuszczenia.

Według unijnego prawa od 1 kwietnia 2022 r na obszarze 24 do 6 Mm (zachodnia część Bornholmu) dopuszczalne jest zabranie 1 sztuki dorsza na osobę dziennie. Oprócz dorsza można tam złowić takie ryby jak: łososie, makrele, śledzie i belony bez ograniczeń. Za zabrane ryby odpowiada wędkujący.

Co zawiera oferta?

Chcesz wziąć udział w rejsie wędkarskim, który będzie dla Ciebie zarówno czasem relaksu, jak i niezapomnianą przygodą? Zapraszamy! Nasze wyprawy na połów ryb organizowane są w sposób profesjonalny. Na kutrze będzie towarzyszyć Ci doświadczona załoga, która pomoże Ci nauczyć się wędkarstwa od podstaw lub podszkoli Twoje posiadane już umiejętności! W naszej ofercie znajdziesz kilkudniowe rejsy na dorsza, na wyspę Bornholm. W każdym z tych wariantów gwarantujemy nocleg na statku!

Każda osoba uczestnicząca w wyprawach jest ubezpieczona. Posiadamy indywidualne licencje wędkarskie umożliwiające połów dorsza, makreli oraz innych ryb na wodach duńskich. Nasza wyprawa na dorsza odbywa się w bardzo dobrych warunkach. W kilkudniowych wyprawach na wyspę Bornholm oferujemy od 3-4 posiłków w ciągu dnia oraz kawę, herbatę i wodę mineralną bez ograniczeń. Dla grup zorganizowanych jest możliwość przygotowania kolacji w dniu przyjazdu. Jeżeli nie masz własnego sprzętu na połów dorsza – udostępnimy Ci nasz. Rejsy na dorsze to jednak nie tylko wędkowanie. Złowione dorsze i makrele należy też wypatroszyć! Zarówno przy połowie, jak i patroszeniu dorszy – chętnie pomaga nasza doświadczona załoga.

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie? Zadzwoń a my opowiemy Ci, jak przebiega wyprawa na dorsze, przedstawimy szczegóły wyprawy. Zapraszamy do kontaktu!

Kawa, herbata, woda bez ograniczeń

3-4 posiłki

Ubezpieczenie

Licencja wędkarska

Pomoc przy wędkowaniu

Suchy lód

Możliwość noclegu na statku

Patroszenie złowionych ryb