Rejsy na dorsza z Kołobrzegu

Rejsy na połów dorszy to bardzo relaksujący sposób spędzenia wolnego czasu. Planując wyprawę nie musimy się martwić o swoje umiejętności czy sprzęt. Podczas rejsu towarzyszyć nam będzie doświadczona załoga, która wytłumaczy na czym polega wędkarstwo. W naszej firmie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do wędkowania. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę Vat. Długość rejsu uzależniona jest od jego typu. Organizujemy wyprawy na dorsza 12, 15, 18 godzinne oraz kilkudniowe połowy na wyspie Bornholm. 

Co zawiera oferta?

Kawa, herbata, woda bez ograniczeń

3 posiłki

Ubezpieczenie

Licencja wędkarska

Pomoc przy wędkowaniu

Suchy lód

Możliwość noclegu na statku

Patroszenie złowionych ryb

W naszej ofercie znajdują się:

Wyprawa na Bornholm

Bornholm to coraz popularniejsze miejsce do wypraw na dorsza. Dzięki specyficznemu ukształtowaniu terenu i  położeniu cieszy się ogromną ilością łowisk nie tylko dorszy, ale i innych gatunków ryb z rodziny łososiowatych. 

Rejsy okolicznościowe

Chcesz spędzić swoje urodziny w wyjątkowy sposób? Co powiesz na rejs na połów dorsza? Dzięki takiej wyprawie poczujesz się jak prawdziwy Wilk Morski. Organizujemy, np. urodziny, rejsy na zachód słońca.

Imprezy integracyjne i firmowe

Imprezy Integracyjne w firmach dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. A jak wiadomo, nic tak nie łączy jak wspólna, morska przygoda.

Dowiedz się więcej o:

O naszych statkach

Zapisach na wyprawę