Rejsy na dorsza z Kołobrzegu

Rejsy na połów dorszy to bardzo relaksujący sposób spędzenia wolnego czasu. Planując wyprawę nie musimy się martwić o swoje umiejętności czy sprzęt. Podczas rejsu towarzyszyć nam będzie doświadczona załoga, która wytłumaczy na czym polega wędkarstwo. W naszej firmie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do wędkowania. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę Vat. Długość rejsu uzależniona jest od jego typu. Organizujemy wyprawy na dorsza 12, 15, 18 godzinne oraz kilkudniowe połowy na wyspie Bornholm. 

Co zawiera oferta?

Chcesz wziąć udział w rejsie wędkarskim, który będzie dla Ciebie zarówno czasem relaksu, jak i niezapomnianą przygodą? Zapraszamy! Nasze wyprawy na dorsze organizowane są w sposób profesjonalny. Na kutrze będzie towarzyszyć Ci doświadczona załoga, która pomoże Ci nauczyć się wędkarstwa od podstaw lub podszkoli Twoje posiadane już umiejętności! Rejsy na dorsza trwają 12, 15 lub 18 godzin, w naszej ofercie znajdziesz również możliwość udziału w kilkudniowym połowie na dorsze i rejsie na wyspę Bornholm. W każdym z tych wariantów gwarantujemy nocleg na statku!

Każda osoba uczestnicząca w wyprawie na dorsza zostaje ubezpieczona. Posiadamy licencję wędkarską, która umożliwia połowy dorsza na wodach polskich i duńskich. Nasza wyprawa na dorsza odbywa się w bardzo dobrych warunkach. Gwarantujemy 3 posiłki w ciągu dnia a dodatkowo kawę, herbatę oraz wodę mineralną bez ograniczeń. Na wyprawach kilkudniowych na wyspę Bornholm oferujemy 4 posiłki w ciągu dnia. Dla grup zorganizowanych jest możliwość przygotowania kolacji w dniu przyjazdu. Jeżeli nie masz własnego sprzętu na połów dorsza – udostępnimy Ci nasz. Rejsy na dorsze to jednak nie tylko wędkowanie. Złowione dorsze należy też wypatroszyć! Zarówno przy połowie, jak i patroszeniu dorszy – chętnie pomaga nasza doświadczona załoga.

W 2017 roku rozszerzyliśmy naszą działalność kupując drugi statek i nadaliśmy mu nazwę Nurek 2. Nasze statki pozwalają nam zaoferować Państwu całodzienne rejsy na połów dorsza z Kołobrzegu, wyprawy kilkudniowe na Bornholm, wędkarstwo morskie, łowienie indywidualne i grupowe oraz okazjonalne. Na pokładzie naszych jachtów Nurek z pewnością macie Państwo szansę, aby złowić rybę swojego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie? Zadzwoń a my opowiemy Ci, jak przebiega wyprawa na dorsze, przedstawimy szczegóły wyprawy. Zapraszamy do kontaktu!

Kawa, herbata, woda bez ograniczeń

3 posiłki

Ubezpieczenie

Licencja wędkarska

Pomoc przy wędkowaniu

Suchy lód

Możliwość noclegu na statku

Patroszenie złowionych ryb

W naszej ofercie znajdują się:

Wyprawa na Bornholm

Bornholm to coraz popularniejsze miejsce do wypraw na dorsza. Dzięki specyficznemu ukształtowaniu terenu i  położeniu cieszy się ogromną ilością łowisk nie tylko dorszy, ale i innych gatunków ryb z rodziny łososiowatych. 

Rejsy okolicznościowe

Chcesz spędzić swoje urodziny w wyjątkowy sposób? Co powiesz na rejs na połów dorsza? Dzięki takiej wyprawie poczujesz się jak prawdziwy Wilk Morski. Organizujemy, np. urodziny, rejsy na zachód słońca.

Imprezy integracyjne i firmowe

Imprezy Integracyjne w firmach dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. A jak wiadomo, nic tak nie łączy jak wspólna, morska przygoda.

Dowiedz się więcej o:

O naszych statkach

Zapisach na wyprawę